מלקטת ברשת: האייפד החדש: אוסף התלונות

כמו תמיד, לאחר השקת מכשיר חדש של אפל, מצטברות תלונות. האייפד החדש (מודל 2012) הושק (במדינות נבחרות) בסוף השבוע שבעבר, וכבר ישנן מספר תלונות בולטות: טמפרטורה גבוהה, בעיות טעינה בנסיבות מסויימות, בעיות בקליטת רשתות אלחוטיות ועוד.

Ipad handhero 120305 piph

הטמפרטורה
מדיווחים שונים ברשת מסתבר שהאייפד החדש חם יותר מקודמו. לפי בדיקות שנערכו ע"י בלוג הולנדי (Tweakers.net) עולה כי הפרש המעלות בין האייפד החדש לקודמו הוא קצת יותר מ-5° מעלות (צלזיוס) בנקודה החמה ביותר (אייפד חדש: 33.6°, אייפד 2: 28.3°). גם Consumer Reports (מגזין צרכנות אמריקאי) בדק את האייפד החדש והגיע למסקנה כי האייפד החדש אכן חם יותר מקודמו (47º  מעלות = ב-7º מעלות חם יותר מקודמו) בזמן פעילות (הפעלת משחק). גם CNET בדק את האייפד החדש והגיע למסקנה שהאייפד החדש חם יותר מקודמו, אבל לא בצורה מטרידה. באופן מפתיע אפל טרחה להגיב על הדיווחים (תרגום חופשי): האייפד החדש פועל בהתאם למפרט הטכני שנקבע ע"י אפל, לקוחות מודאגים מוזמנים לפנות לשרותי התמיכה של אפל.

האייפד החדש לא נטען בנסיבות מסויימות
מדיווחים שונים עולה כי האייפד החדש לא נטען כאשר הוא עסוק במשימות כבדות במיוחד, TNW מתעמק בנושא.

Wi-Fi
לפי דיווחי משתמשים בפורומי התמיכה של אפל, האייפד החדש מתקשה, במקרים מסויימים, להתחבר לרשתות אלחוטיות. AppleInsider מתעמק בדיווחים ואף מעיר את תשומת ליבנו לבעייה דומה שנתגלתה בדור הראשון של האייפד, בזמנו הבעייה נפתרה באמצעות עדכון מערכת.

חוסר תאימות לכיסויים חכמים
מסתבר שכיסויים חכמים (Smart Covers) לא תמיד עובדים עם האייפד החדש. ברוב המקרים מדובר בכיסויים המיוצרים ע"י חברות צד שלישי. ב-Cnet התעמקו בתופעה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s